ثبت‌نام در سایت
همکاری با ما مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

پروژه سفید به دلیل زمینه‌ی کار خود یعنی زنان و ایدز و همچنین به دلیل استقلال و بی‌بهره بودن از پشتیبانی مالی دولتی همواره نیازمند یاری انسان‌هایی است که دستی برای همیاری دارند.
نیروی انسانی ما را مترجمین انگلیسی-فارسی، ویراستاران زبان فارسی، روان‌شناسان و محققین علوم اجتماعی، مشاورین حقوقی و قضائی، فعالان امور زنان، پزشکان، عکاسان هنری و متخصصین طراحی و مدیریت وب‌سایت تشکیل می‌دهند.
ار آن‌جا که هدف ما شناساندن این نشریه به مردم عادی و فعالین امور مربوط به زنان و ایدز می‌باشد شرکت‌های دارویی و پزشکی و ارائه‌کنندگان محصولات مربوط به زنان می‌توانند با درج آدرس سایت و قرار دادن لوگوی پروژه سفید در نشریات و تبلیغات ما را در رساندن پیاممان یاری دهند. برای دست‌یابی به این هدف نام و زمینه‌ی کاری شرکت یا موسسه خود را از طریق ایمیل با موضوع "همیار حقوقی" برای ما بفرستید.
اگر صاحب وب‌لاگ یا وب‌سایتی هستید، با گذاشتن لینکی از پروژه سفید در آن می‌توانید ما را یاری کنید. برای این کار می‌توانید آدرس سایت یا وب‌لاگ خود را از طریق ایمیل با موضوع"لینک همیاری" برای ما بفرستید.
چنانچه صاحب موسسه‌ای تبلیغاتی و انتشاراتی هستید و می‌توانید در انجام تبلیغات رایگان به ما یاری دهید، نام و زمینه‌ی کاری موسسه خود را از طریق ایمیلی با موضوع"همیار تبلیغاتی" برای ما ارسال کنید.

 
---------